Бронювання замовлень:

0679373774info@tedarent.com.ua

Бухгалтерія:

0674420177

АЛЮМІНІЄВІ ВИШКИ

Фільтр
Досяжна висота, м
Вага, кг

Вишки-тури (будівельні тури) використовуються для робіт на висотах, де застосування класичних драбин є небезпечним, а також у випадках, коли будівельні матеріали і інструмент необхідно розмістити безпосередньо в зоні робіт.
Ці конструкції застосовуються в дуже багатьох сферах, тобто, скрізь, де є необхідний доступ на висоту – монтаж, електромонтаж, будівельні, ремонтні, фасадні роботи. Їх використовують на знімальних майданчиках, для заміни ламп, установки вентиляційного і освітлювального обладнання, обслуговування верстатів, літаків, великогабаритної техніки, кранів.
Наші вишки-тури виготовлені з алюмінію, що дає можливість значно скоротити процес монтажу/демонтажу та забезпечує зручність у використанні.
Будівельні тури, які ми надаємо в оренду, легко збираються і розбираються: для цього не потрібен спеціальний інструмент або кваліфіковані робітники. Монтаж вишки-тури висотою 4-5м займає від 10 до 15 хвилин і може бути здійснений однією людиною.

Чому обирають нас?

Оренда техніки для доступу

Відділення Tedarent.com.ua є у великих містах України: Львів та Київ. Доставляємо обладнання по всій Україні.

Тільки обладнання відомих виробників

У нас ви знайдете найвідоміші виробники та перевірене часом обладнання для висотних робіт. Наша прокатна техніка технічно справна і придатна до використання.

Широкий вибір обладнання

У нас є все необхідне обладнання для висотних робіт. Здаємо обладнання в оренду як фізичним, так і юридичним особам.