ЗВ’ЯЗОК З НАМИ:

РОБОТИ НА ВИСОТІ

АЛЮМІНІЄВІ ВИШКИ

Вишки-тури (будівельні тури) використовуються для робіт на висотах, де застосування класичних драбин є небезпечним, а також у випадках, коли будівельні матеріали і інструмент необхідно розмістити безпосередньо в зоні робіт.
Ці конструкції застосовуються в дуже багатьох сферах, тобто, скрізь, де є необхідний доступ на висоту – монтаж, електромонтаж, будівельні, ремонтні, фасадні роботи. Їх використовують на знімальних майданчиках, для заміни ламп, установки вентиляційного і освітлювального обладнання, обслуговування верстатів, літаків, великогабаритної техніки, кранів.
Наші вишки-тури виготовлені з алюмінію, що дає можливість значно скоротити процес монтажу/демонтажу та забезпечує зручність у використанні.
Будівельні тури, які ми надаємо в оренду, легко збираються і розбираються: для цього не потрібен спеціальний інструмент або кваліфіковані робітники. Монтаж вишки-тури висотою 4-5м займає від 10 до 15 хвилин і може бути здійснений однією людиною.

Boss MINIMAX

AМаксимальна робоча висота7.8 m
BШирина0.7 m
CВисота основи1.7 m

 

Ознаки і вигоди :

  • – Легкий в транспортуванні
  • – Мобільний та компактний для гнучкого використання.
  • – З’єднувачі та засувки легкого встановлення.
  • – Проміжки між рівнями 260 мм забезпечують безпечне сходження.
  • – Робоча платформа дає можливість проведення робіт на висоті до 2,9 м.
  • – Запроектований для перевезення в сімейному автомобілі.
  • – MiniMax відповідає методу монтажу 3T.
MiniMax стає найбільш універсальною системою підмостків з огляду на велику кількість переваг. Вже на базовому рівні пропонує легкість транспортування та зберігання. Є ідеальний у використанні всередині та назовні, MiniMax ідеально вписується в стандартні дверні отвори та коридори. Запроектований з думкою про легкий монтаж, MiniMax може бути швидко встановлений однією особою. Кружки з можливістю блокування гарантують безпеку під час роботи, а також повну мобільність в разі потреби. Просто вибери висоту яку тобі треба.

 

BOSS Clima

AМаксимальна робоча висота14.2 m
BШирина0,91m / 1,51m
CВисота основи2.2 m

 

BOSS Ladderspan

AМаксимальна робоча висота14.2 m
BШирина0,91m / 1,51m
CВисота основи2.2 m